Feeder fishing tournament
Flagman Feeder Master

Teams

Team Country Members
1 Feeder Team Georgia Tengiz Biniashvili
Dmitry Pitzun
Vache Biniashvili
2 DUNAEV TEAM Колганов Виталий Владимирович
Сипцов Юрий Анатольевич
Горелов Павел Николаевич
3 Kobrin feeder team Stsepaniuk Uladzimir
Liasniak Andrei
Yashyn Alen
4 Flagman DO Fonarev Andrii
Taranov Oleksandr
Puhach Oleksii
5 OK COPE SPORT Ainārs Gurtiņš
Krišjānis Lisovskis
Jorens Brigaders
6 OK COPE SPORT 2 Ainārs Gurtiņš
Jurijs Gerasimovs
Filips Savkins
7 Flagman Lithuania 1 Gintaras Zavarauskas
Martynas Mikelionis
Artūras Skvirba
8 Flagman Lithuania 2 Gintaras Zavarauskas
Karolis Dženkaitis
Marijus Eigirdas
9 Feeder.by Майский Евгений
Лисовский Юрий
Матюшков Игорь
10 VOLZHANKA Natalja Krahman
Aleksei Krahman
Yury Fedorov
Robert Zulitov/zapasnoj,trener
11 Flagman Dnipro Pavel Strelcov
Serhii Hurov
Egor Morozov
12 Flagman Belarus 2 Bojarchik Alexander Burak Alexander Vasilevich Alexander
13 Belarus 1 Kostechko Michael Burbitsky Evgeny Yakubovich Alexi
14 PapaFish Yushkevich Dzmitry
Tsikhi Yauheni
Dubinets Yauheni
15 Colmic Belarus Ракич Предраг
Лазарчик Игорь Никалаевич
Курочкин Дмитрий Сергеевич
16 Browning Team Moscow Buhovetz Alexey
Grizodub Yury
Muhamadeev Marat
17 Greenfishing 2 Victoria Zavyalova
Levagin Alexandr
Kraev Andrey
18 Greenfishing 3 Monahov Dmitriy
Arutynov Artur
Ivanov Dmitriy
19 Feeder Team Košice AD Ján Slašťan
Patrik Molnár
20 Drapieżnik Białystok Patryk Waleśko
Valery Sliapec
21 Feeder Concept/Sensas later
Normunds Grabovskis
Andrey Lazuta
22 Formax Feeder Team Serbia Nemanja Stanković
Saša Cuckić
Darko Todosijević
Aleksandar Popović
23 Mateusz Przebieda Dawid Przebieda
Mateusz Przebieda
Lukasz Gierak
24 Mateusz Przebieda Magdaena Borysik
Michał Dziepak
Miroslaw Borysiuk
25 FLAGMAN FEEDER MASTERS Ripka Sergiy
Strashnyi Oleksii
Buglak Ievgen
Chergavyi Vitalii
Strashnyi Oleksandr
26 Flagman SPb 1 Яковлев Иван.
Алексеев Сергей
27 Flagman SPb 2 Журихин Алексей
Новиков Игорь
28 Flagman SPb 3 Аглицкий Александр
Минаев Дмитрий
29 Browning Fishing Jevgenij Grabinskij
Vadim Bogovec
30 Рыболов Спортсмен Слепец Валерий Иванович
Ширко Александр Юрьевич
Пакульский Вадим Владимирович
31 FENOX team Павел Буйлицкий
Артем Оберемко
Дмитрий Болдыш
32 BARANOVICHI FEEDER TEAM Былинский Максим Викторович
Ярмошевич Юрий Андреевич
Данильчик Илья Сергеевич
33 IVVA-Гомель Будет уточнено позже.
Полещук Сергей
Цалков Артем
34 Vabik-Гомель Будет уточнено позже.
Гордиенко Андрей
Соколов Сергей
35 Дунаев-Ростов-на-Дону Аведиков Артем
Павлищев Владимир
Хорошкевич Андрей
36 Flagman Moscow Дунаев Михаил
Пузанов Сергей
Новиков Александр
37 Wormfarm-Pelican Руденко Александр
Довжко Семён
38 Greenfishing Puchkov Konstantin
Kraev Andrey
Levagin Aleksandr
39 Amphibia Sportfishing Butuzova Ekaterina
Eremeev Andrey
Benke Ivan
40 Team City Fishing Карин Алексей Викторович
Федотов Антон