Feeder fishing tournament
Flagman Feeder Master

Команди

Flagman Slovakia Milan Melichár
Lantaj Ján
AM-AA Austrian Match-Angling Association Franz Artmueller
Juraj Bartakovits
Cresta feeder team Jozsef Vanya
Milan Michlík
Flagman Belarus Yakubovich Aliaksei
Kastsechka Mikhail
Burak Aliaksandr
Feeder team Robinson Leonard Vajdulák
Rudolf Gajdošík
Preston Innovations Feeder team Moravia František Filák
Slavomír Ruman 
Szenzál feeder team Jozef Gyurkovics
Alexander Tomanovics
Team Maver Zammataro Austria 1 Werner Hofmann
Norbert Widler
Trabucco team Bratislava Pavol Dóka
Milan Palinkáš
Flagman Minsk Evgeny Nyukhtilin
Alexander Rozin
Sensas feeder team Galanta Jozef Vígh ml.
Atilla Jarábek
Gold Feeder team Carplandia Gyorgy Szalay
Oszkar Horvath
Kaprňák Sensas team Poskočil Petr
Havlíček Petr
Matrix Czech Feeder Team Hrabal Vladimír
Janečka Martin
Maver Austria 2 Christoph Lockauer
Thomas Schadenhofer
Browning feeder team Slovakia Dávid Kopinec
Jaroslav Haššo
Flagman DO Fonarev Andrii
Taranov Oleksandr
Puhach Oleksii
Team Browning Austria 1 Steyrer Andreas
Litschl Mario
Team Browning Austria 2 Schuller Franz
Pfaffeneder Manfred
Team Browning Austria 3 Riegler Roland
Schadenhofer Stefan
Flagman Feeder Masters Buglak Ievgen
Strashnyi Oleksii
Chergavyi Vitalii
Strashnyi Oleksandr
Ripka Sergiy
Flagman Poland Dawid Przebieda
Mateusz Przebięda
Lukasz Gierak
Flagman Dnipro Dmitriy Hurov
Egor Morozov
Serhii Hurov
Delphin Czechfeeder team Jiří Vitásek
Jakub Šabata
Maros Mix 2 Tibor Almáši
Peter Poročák
Browning Považská Bystrica Milan Zelenák
Marek Slámka
Tubetini feeder team Komárno Oto Hodek
Zoltán Földes
Browning Košice Štefan Jusinko
Martin Petróci
MVDE Slovakia Roman Pavelka
Pavel Madro
Abramis Bratislava Pavel Brašeň
Ivan Perbecký
Cresta feeder team Milan Gažo
Martin Milošovič
Sensas feeder team Galanta Kamil Karvaš
Sensas feeder team Galanta
Gold feeder team Carplandia Peter Borsányi
Rudolf Kiss
Feeder team Košice Ján Slašťan
Peter Paľko
Feeder team Sereď Rypomix Igor Psota
Peter Hašuk
Energofish feeder team Denis Rovenský
Dominik Gaža
Awas feeder team Marián Hason
Vladimír Hojstrč
Feeeder team Pezinok   Bartakovics Richard
Vladimír Lieskay
Feeder team Sereď Rypomix    Miloš Galgóci
Ľudovít Scheibenreif
Flagman Russia Sergey Puzanov
Alexandr Aglickiy