Feeder fishing tournament
Flagman Feeder Master

FLAGMAN FEEDER MASTERS

Ловля спортивними фідерними снастями – популярний напрямок, який швидко розвивається, але можливостей для зростання професійної майстерності у риболовів нашої країни, на жаль, не так багато.
Саме тому була створена Громадська організація «Професійна фідерна ліга», яка покликана вивести риболовний спорт нашої країни на новий виток розвитку.

І першим кроком на шляху до цієї мети стало проведення масштабного спортивного заходу під назвою FLAGMAN FEEDER MASTERS, який, сподіваємося, стане щорічним.
Турнір FLAGMAN FEEDER MASTERS складається з двох відбіркових етапів для українських спортсменів і команд, а також міжнародного фіналу.

Фінальний тур є кульмінацією всього спортивного заходу, об’єднуючи риболовів з різних країн в своєму бажанні вдосконалюватися і розвиватися в професійному плані.
Ключова ідея заходу полягає в тому, щоб зібрати кращих спортсменів України, зарубіжних спортсменів для підняття професійного рівня фідерного спорту в нашій країні. А для цього ми будемо прагнути втілити уявлення про те, як має проводитися спортивний захід високого рівня в Україні і при цьому зробити його максимально відкритим для спортсменів.
Давайте разом розвивати спорт – прозорий і доступний!